Lrf Nedir

Lrf Hakkında her şey !
Makro Fish Kokulu silikon

Makro Fish Silikon İncelemesi

Makro Fish Sıvısız Kokulu LRF Silikonu

Merhabalar, bu yazımızda %100 Yerli üretim olan Makro Fish LRF silikonlarını inceleyeceğiz. Makro Fish, Özgün Yazıcı tarafından tasarlanmıştır ve kokulu ama sıvısız silikonlar kategorisinde bulunuyor. Makro Fish, yapısında kalamar kokusu barındırmaktadır ve 5 cm boyunda Beyaz, Pembe, Turuncu, Kırmızı ve Sarı olmak üzere 5 renk seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.

Silikonun yapısına ve aksiyon tarzına gelecek olursak Makro Fish, diğer kokusuz silikonlara göre biraz daha sert yapıya sahiptir. Ama bu silikon hem sert hem de esnek silikon sevenleri memnun etmektedir. Nasıl diyecek olursanız silikonun ortasında bulunan iki adet ayağından ve başından tutup 5-6 defa çektirdiğinizde silikon daha esnek bir yapıya sahip olacaktır.

Bu silikonun kokulu olduğunu belirtmiştim. Eğer belli bir süre sonra kokusu gidince ne olacak diye düşünüyorsanız Özgün Yazıcı’nın buna da çözümü var 😊 . Koku, silikonun yapısında bulunduğundan dolayı üzerindeki kokuyu kaybetse de silikonu 4-5 defa fazla abartmamak kaydıyla çekip bırakırsanız silikonun içerisinde bulunan koku molekülleri tekrardan aktifleşeceğinden dolayı silikonun kokusu da yenilenmiş olacak.

Deniz için tasarlanan Makro Fish, eminim ki tatlı su avında da başarılı avlar yapacaktır. Renk olarak Pembe ve Beyaz renkleri bu silikonda favori rengim oldu. Beyaz Makro Fish gerçekten muazzam bir glowa sahip.

Makro Fish silikonu özetleyecek olursak genel olarak çok başarılı tasarlanmış ve her türlü LRF avcısına hitap ediyor. 15 TL Fiyatıyla da mükemmel bir Fiyat/Performans ürünü. Sıvılı silikonları daha çok sevsem de kokusunun sıvılı silikonlardan geri kalır bir yönü olmadığından bu sezon bu silikona bolca şans vereceğim.

Eğer LRF avcılığına uygun olta setiniz yoksa buraya tıklayarak sizin için hazırladığımız uygun fiyatlı başlangıç setine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğrafta UV fener tutulmadan önceki ve sonraki halleri fotoğraflanmıştır.

Makro Fish UV özelliği

Makro Fish Kokulu Silikon Özellikleri :

Silikonlar UV ve Glow özelliklere sahiptir fakat bunlar her renginde bulunmamaktadır kısacası her rengin farklı özelliği vardır.

Turuncu :

Turuncu renginde UV ve Turuncu Glow bir arada bulunmaktadır. Her iki özelliğe de sahiptir.

Sarı :

Sarı renginde Glow özelliği bulunmamaktadır fakat UV özelliği bulunmaktadır.

Beyaz Makro Fish :

Beyaz renginde UV özellik bulunmamaktadır fakat diğer renklere göre çok daha başarılı glow özelliğe sahiptir.

Pembe :

Pembe renginde UV ve Pembe Glow özelliği bir aradadır. Her iki özelliğe de sahiptir.

Kırmızı :

Kırmızı renginde UV ve Glow özelliklerinin her ikisi de bulunmamaktadır. Üzerindeki simler sayesinde ışıkta parlayarak balığın dikkatini çekmektedir.

 

Makro Fish Kokulu silikon Makro Fish Silikon

 

 

  1. ürün %100 yerli üretim değildir

    ürünü yapmak üretmek başkadır. tasalayıp dışardan çinden ürettirip getirmek başkadır. lütfen dikkat edelim.

    1. Merhaba, Ürün %100 Yerli Üretimdir. Paketi dahi Türkiye’de üretilmektedir. Yani Çin’de üretilip buraya getirilmiyor. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir